Načítání obsahu...
Novinky

Novinky

Připravili jsme pro Vás
Nové válečky série 330, už se to chystá !

Nové válečky série 330, už se to chystá !

  25.4.2019

Malířský systém nové technologie. Kvalita podtržena třicetiletou zárukou. 30 let záruka na malířskou ručku!

GOLIATH TAPE

GOLIATH TAPE

  9.5.2018

Duct tape (textilní páska) s prémiovými vlastnostmi. Páska se vyznačuje vysokou pevností, udrží zátěž až 80kg. Páska se dá použít za každého počasí a to i v těch nejextrémnějších podmínkách Vás nezklame a to díky velmi silnému lepidlu a univerzálnímu použití. Páska má velmi silné lepidlo, je voděodolná a pro práci je dobře trhatelná. Je vhodná pro lepení stavebních fólií, pytlů, autoplachet, univerzální utěsnění trubek, ventilací a všechny nouzové opravy.


Katalog ke stažení najdete:

http://www.mcprofi.cz/ke-stazeni   Prodlužovací kabely s CE nově v našem katalogu

Prodlužovací kabely s CE nově v našem katalogu

  5.2.2018

Katalog nářadí MC Profi se pro rok 2018 rozroste o desítky stránek a jeden typ sortimentu Vám v krátkosti představíme... nyní nabízíme prodlužovací kabely a to jak základní tak i velmi dlouhé, otočné a to i s přepěťovou ochranou. CE je samozřejmostí. Logem CE se označuje výrobek, který splňuje předpisy EU a je tedy bezpečný.

zde najdete katalog novinek:

http://www.mcprofi.cz/ke-stazeni49cm mačeta !

49cm mačeta !

  27.11.2017

Naše nová mačeta Vám umožní se dostat tam, kde se to ostatním nepovedlo. Velmi pevný a kvalitní nástroj k prosekávání větví, trav a všeho možného. Zubová pilka Vám umožní prořezávat větvě i větších průměrů. Materiály použité na této mačetě jsou ze zušlechtěné ocele, broušené ostří a zubová pilka na horní straně mačety Vás tedy podrží i při náročném použití. Neklouzavá rukojeť absorbující otřesy Vám umožní dlouhodobou práci, minimální únavu a maximální přenos energie při úderu do ostří nástroje.

Nylonové pouzdro se zapínáním na suchý zip je samozřejmostí.


Za MC Profi tuto mačetu doporučuji i těm nejnáročnějším z nás.

Rozdáváme iPady a iPhony  za 500 000,-

Rozdáváme iPady a iPhony za 500 000,-

  31.8.2017

Společnost Den Braven slaví na Českém a Slovenském trhu 20 let! a rozdává ceny za půl milionu!
S každou účtenkou se můžeš registrovat pouze jednou. Více účtenek v daném týdnu = vyšší šance na výhru.
Účtenka je nepřenosná. Cena SMS je max. 5 Kč včetně DPH.
Soutěž probíhá od 28. 8. 2017 00:00:00 hod. do 5. 11. 2017 23:59:59 hod. a je rozdělena do samostatně vyhodnocovaných období.
více info na: www.rozdavamejablka.cz

Nové obaly

Nové obaly

  31.3.2017

Páska na fasádu a hrubé povrchy značky Blue Dolphin Tapes je jen jedna z mála produktů, které v roce 2017 dostanou nový kabát...

COBRA Multi spray

COBRA Multi spray

  30.3.2017

Představujeme vysoce kvalitní univerzální sprej 6 v 1 s funkčním a užitečným adaptérem „COBRA CAP“. Adaptér umožňuje klasický nástřik v ploše běžnou tryskou nebo bodově přesnou aplikaci pomocí trubičky.  Odrezuje, promazává, čistí, odpuzuje vodu, konzervuje, chrání před korozí a neobsahuje silikon. Adaptér a trubička jsou pevnou součásti balení. Jako čistič také rozpouští zbytky starých maziv a zanechává velmi tenký statický ochranný film.


Skládací metry se jmény

Skládací metry se jmény

  27.3.2017

Nově máme v sortimentu zařazeny skládací metry se jmény.  Kvalitní a přesné skládací metry od českého výrobce, vyrobené z kvalitního bukového dřeva, odolné a přesně zapadající zámky metru. Dlouhá životnost při časté manipulaci s metrem, možnost aretace dílku v poloze 90°, vícevrstvá barevná úprava se svrchním UV stabilním lakem. Odolný proti otěru, odloupnutí a povětrnostním vlivům, bílá barva, oboustranná stupnice v mm, certifikace přesnosti EG III. V nabídce jsou metry s popisy například JAN, PETR, VÁCLAV, DAVID, LIBOR, TATÍNEK, 2X MĚŘ, MACHR, BIG BOSS, MISTR a spoustu dalších.