Načítání obsahu...
O nás

O nás

Historie naší firmy se začala psát roku 1996...

Kdo jsme

Společnost MC Profi s.r.o. je ryze obchodní firma a od roku 1996 úspěšně působí na českém trhu v oboru stavební chemie, nářadí, technických a průmyslových pásek. Působíme v distribuční síti jednoho z největších dodavatelů stavební chemie - společnosti Den Braven Czech and Slovak. V roce 1999 jsme se stali autorizovaným Select Distributorem nadnárodní společnosti zabývající se vývojem a výrobou průmyslových a technických pásek Scapa. Naším dalším sortimentem je ucelená nabídka stavebního a malířského nářadí, pomůcek a také ochranných pracovních pomůcek značky Ardon. Jsme také oficiálním distributorem malířských a stavebních lepících pásek Blue Dolphin Tapes.
img
img
img

Historie


Založení firmy

Firma byla založena roku 1996 se zkušenostmi v oblasti stavební chemie a lepících pásek. Vyvíjející se trh si žádal rozšíření nabídky produktů a proto dnes máme v nabídce sortiment o více než 20 000 položkách, ať už lepících pásek, stavební chemie, nářadí, nebo různých výrobků pro stavebnictví a průmysl.
Založení firmy
1996

Den Braven

MC Profi s.r.o. se stává distributorem stavební chemie Den Braven. Značka Den Braven již přes 40 let náleží k předním světovým producentům tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn, technických aerosolů nejvyšší kvality.

Den Braven
1997

Select partner Scapa

V roce 1999 jsme se stali select partnerem společnosti Scapa tapes, jednoho z největších světových výrobců lepících pásek. Naše hlavní zaměření je nabídnout ta nejdokonalejší a nejmodernější řešení v oblasti lepících pásek.

Select partner Scapa
1999

Stavební nářadí

Od roku 2001 jsme rozšířili sortiment produktů o ruční nářadí a nářadí značky FESTA. V součastnosti nabízíme našim zákazníkům více než 10 000 položek nářadí.

Stavební nářadí
2001

Řezání, vysekávání, převíjení

V roce 2004 jsme za pomocí našich partnerů rozšířili nabídku o řezání, vysekávání, výrobu výlisků a převíjení různých materiálů pro zákazníky z automobilového, strojírenského, stavebního, elektrotechnického, potravinářského a chemického průmyslu.

Řezání, vysekávání, převíjení
2004

Blue Dolphin Tapes

Jsme oficiální distributor pro Českou Republiku lepících pásek značky Blue Dolphin Tapes, určené pro malíře a řemeslníky.

Blue Dolphin Tapes
2010

Výroba pásek s privátní dutinkou, logem, obalem

V tomto roce jsme rozšířili nabídku o výrobu lepících pásek s privátní etiketou, dutinkou, obalem a značkou. Mezi hlavní produkty patří papírové maskovací pásky, duct tape (textilní pásky), oboustranné kobercové pásky a další. Pásky dodáváme pod privátní značkou především do hobby marketů, řetězců stavebnin a barev laků, dále výrobcům stavebních, lakýrnických a malířských potřeb.

Výroba pásek s privátní dutinkou, logem, obalem
2011

MC Profi ve světě

Naše firma působí i na trzích mimo Evropu.
MC Profi ve světě
Distributoři Den Braven Czech and Slovak

Distributoři Den Braven Czech and Slovak

Již přes 40 let náleží společnost Den Braven k předním světovým producentům tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn, technických aerosolů nejvyšší kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízí přístup nejen k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům, nejmodernějším technologickým mechanismům, rozsáhlému poradenství a propracované logistice.
Select distributor společnosti Scapa

Select distributor společnosti Scapa

Společnost Scapa je globálním dodavatelem lepicích pásek a výrobcem produktů pro zdravotnické a průmyslové trhy. Má výrobní závody v Asii, Evropě a USA a působí v celé řadě tržních segmentů v celé Evropě.
Oficiální distributor pásek Blue Dolphin Tapes

Oficiální distributor pásek Blue Dolphin Tapes

Máte zájem o malířské nebo stavební pásky té nejvyšší kvality? Blue Dolphin Tapes Vám nabízí širokou škálu produktů pro malíře a stavebníky. Například papírové maskovací pásky, pásky na fasády, duct tape a spousty dalších velmi kvalitních produktů. Značka úspěšně působí na trhu v Evropě a USA.
Nářadí

Nářadí

Naše nabídka ručního nářadí pro řemeslníky má více než 10 000 položek. Především se zaměřujeme na měřidla, dílenské nářadí, vrtáky, řezné a brusné nástroje, stavební nářadí, zahradní nářadí, pletiva, železářské zboží a automotive.
Řezání, převíjení, výroba lepících i nelepících tvarových výseků a pásek

Řezání, převíjení, výroba lepících i nelepících tvarových výseků a pásek

Řezání, převíjení, výroba lepících i nelepících tvarových výseků, laminování, vyřezávání a vysekávání dílců. Vše vyrobíme na zakázku a díky našim zkušenostem dodáme hotové výrobky v krátkých termínech.