Načítání obsahu...
Stavební a malířské pásky Blue Dolphin Tapes

Stavební a malířské pásky Blue Dolphin Tapes

Intelligent adhesives

O Blue Dolphin Tapes

Značka Blue Dolphin Tapes je jedna z nejprodávanějších značek lepících pásek určená pro malíře a stavebníky. Tradice, kvalita, efektivita - toto je jen začátek mnoha důvodů, proč používat pásky Blue Dolphin Tapes. Největší část výroby zahrnuje malířské papírové pásky, textilní pásky (duct tape), oboustranné kobercové pásky, pásky na hrubé povrchy a fasády. Ve spolupráci s firmou MC Profi s.r.o. Vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky pro prodej našich produktů ve Vašem obchodě, zároveň jsme schopní nabídnout Vám podmínky distributora lepících pásek značky Blue Dolphin Tapes a také pro velkoodběratele zajistit výrobu pásek na dutinkách s Vaším logem, obalem, etiketou nebo vyrobit produkt "no name".

Výhody Blue Dolphin Tapes

  • široká škála produktů
  • zaměření na hobby i profi použití
  • speciální modifikovaná lepidla
  • možnost výroby na "zakázku"
  • vlastní vývoj
  • originalita
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.

Náš sortiment

Co je Blue Dolphin?
Jedná se o profesionální pásky speciálně připravené pro náročné i standardní aplikace. Snadno se odstraní z podkladu bez poškození, nezanechávájí žádné stopy po lepidle. Jsou nejlepší volbou jak pro profesionální, tak i hobby použití.

Proč bych měl používat Blue Dolphin? 
Je odolný vůči UV záření, zaručuje získání čistých a rovných linií, použití v interiéru i exteriéru. Velmi dobře přilne k různým povrchům.

Jaké jsou výhody, pokud se rozhodnu použít Blue Dolphin? 
Snadno odstranitelné z povrchu beze zbytku lepidla, šetrný k životnímu prostředí, lepidlo neobsahuje rozpouštědla, efektivita a dokonalý proces výroby, cenově dostupné produkty.

Máte zájem o Blue Dolphin Tapes?

Naši vyškolení odborní obchodní zástupci jsou připraveni se o Vás postarat do nejmenších detailů. Snažíme se být dokonalým partnerem při řešení všech Vašich požadavků.
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.
MC Profi s.r.o.

Příklady aplikací

Blue Dolphin Tapes na Youtube

Podívejte se na příklady aplikací Blue Dolphin Tapes na Youtube.
Příklady aplikací